Täidate taotluse

Saadate lisa andmeid

Sõlmime lepingu

Väljamaksed

Lepingu lõpp

Soovite omale ehitada või tahate vahetada vana uue kodu vastu, kuid see kõik tundub keeruline ja kauge? 

Kuna pankadega asjaajamine on tavaliselt inimeste jaoks keeruline ja aeganõudev tegevus, siis otsustasime selle inimeste jaoks oluliselt lihtsamaks teha. 

Teil on olemas idee, nägemus oma uuest majast, selle asukohast ja suurusest. Sellest samas ei piisa, et saaksite pangast laenu ja teile endal pole piisavalt raha et saaksite seda ehitama hakata. Tänaseks olete raisanud hulga aega ja lootusi ning otsinud kasvõi müügis olevate majade seast, kuid pole siiani sobivat leidnud – küll ei sobi värv, siis jälle tubade arv ning kui kõik see on isegi olemas ja vastab Teie ootustele, siis pole asukoht suurem asi. Pangast saaksite laenu ainult olemasolevate majade ostuks, kuid turul pole ikkagi seda “kodu”, mida loodate leida. Pankadega asjaajamine on jätkuvalt keeruline, sest pangad annavad heal juhul laenu reeglina siis, kui Teil on olemas nn majakarp, kui sedagi. Reegline nõutakse siiski juba valmis maja, kuid selle ehitamiseni pole teil ammugi enam piisavalt vaba raha. Siin TULEMEGI MEIE MÄNGU. 

Ise ehitades või lastes ehitada ja materjali otsides hoiate kindlasti kogu maksumuselt kokku kuni 30%. Arvestades maja hindasid võidate oma maja pealt väga arvestatava summa, mis teistpidi võimaldab teil vajadusel suurem maja ehitada.

Laenu väljastame kliendile etapiliselt, seda juba sellepärast, et see tuleb tulevasele majaomanikule soodsam, sest intressi arvestame ainult selleks hetkeks välja makstud summa pealt. 

Samuti ei nõua me etapiliselt hindmisakte, kuna meie kogemused võimaldavad hinnata olemasolevat ehitust jooksvalt ja tehtud tööde arvelt. 

Oletame et… 

Tahate ehitada maja Tartusse ja omate hetkel korterit Tallinnas….

-Oletame, et teie korter Tallinnas maksab 200 000 eurot.

-Maja, mida Tartusse ehitada tahate on umbes 150 m2 suur.

-Krunt, mis sobib ja mida soovite, maksab 60 000 eurot.

Valmis maja hinnaks kujuneb umbes 800-1500 eurot/m2, sõltuvalt sellest, kas ehitate ise, tellite selleks ehitusfirma, millist viimistlust kasutate jms. Kinnise “karbi hinnaks” näiteks kulub kokku umbes 30% kogu ehitusmaksumuset (sisaldab vundamenti, seinu, katust ja avatäiteid). Seega vajaksite oma stardikapitalina krundi ostmiseks 60 000 eurot, projektidele ja paberimajandusele kuni 5 000 eurot ja “karbiks” ligikaudu 36 000 – 50 000 eurot. Kokku ümmarguselt ütleme, et 100 000 eurot. Korter, milles praegu elate, oli teatavasti turuväärtusega 200 000 eurot, seega piisab sellest tagatisest kuni karbi ehitamise lõppemiseni, sest rohkem polegi vaja – siit saate edasi panga poole pöörduda ja nüüd saate juba oma uue maja tagatisel laenu võtta.This is a success preview text.

This is a error preview text.

Kui saadate meile taotluse, siis palume natuke kannatust, sest vastame reeglina 24h jooksul.

Aitäh 🙂 

Saada taotlus. Mis võtab vähem kui minuti