Hindame Teie vara

Maksame avansiks -70%

Kinnisvara müüte edasi

Leidsite ostja

Lepingu lõpp

Maja ehituseks sobiva krundi leidmine on oluline samm, mis mõjutab teie tulevase kodu asukohta ja kvaliteeti. Siin on mõned sammud, mida võiksite järgida, et leida sobiv krunt maja ehituseks…1. Määrake eelarve: Enne krundi otsimist määrake kindlaks oma eelarve, et teada saada, kui palju saate investeerida nii krundi ostmises kui ka maja ehitamises.

2. Asukoha valik: Mõelge, millises piirkonnas soovite maja ehitada. Kaaluge faktoreid nagu töökoha lähedus, koolid, poed, transpordivõimalused ja muud teenused, mis on teie jaoks olulised.

3. Otsige kinnisvaraportaale: Kasutage kinnisvaraportaale ja kinnisvarabüroosid, et leida krunde müügiks teie valitud piirkonnas. Veebisaitidel nagu KV.EE, City24 või eraomanike kuulutustel saate sirvida saadaolevaid pakkumisi.

4. Konsulteerige kinnisvarabüroodega: Võite pöörduda kohalike kinnisvarabüroode poole, kes aitavad teil leida sobivat krunti vastavalt teie vajadustele ja eelarvele.

5. Tee piirkonna uuring: Enne ostmist uurige hoolikalt valitud piirkonda. Hinnake krundi suurust, kuju ja topograafiat. Samuti uurige kohalikke ehitusreegleid ja eeskirju, mis võivad mõjutada, mida saate sellel krundil ehitada.

6. Tee krundi kontroll: Enne ostmist on oluline teha krundil põhjalik kontroll, sealhulgas mulla geoloogilise koostise uurimine, veetase, elektriühenduse olemasolu jne.

7. Pöörduge spetsialisti poole: Krundi ostmisel on soovitatav konsulteerida kinnisvaraadvokaadi või maakorralduse spetsialistiga, et tagada kõik õiguslikud aspektid ja ehituslubade küsimused.

8. Läbirääkimised ja ost: Kui olete leidnud sobiva krundi, alustage läbirääkimisi müüjaga hinnas ja tingimustes ning sõlmige ostu-müügileping.Oluline on olla kannatlik ja põhjalik, kui otsite krunti maja ehitamiseks, sest see on oluline investeering. Samuti kaaluge professionaalsete nõustajate kaasamist, et tagada, et ost on õiguslikult ja tehniliselt korrektne.


Saada taotlus. Mis võtab vähem kui minuti