Hindame Teie vara

Maksame avansiks -70%

Kinnisvara müüte edasi

Leidsite ostja

Lepingu lõpp

Soovite müüa oma kinnvisvara ja saada raha kohe? 


INIMESTELE KELLEL ON KINNISVARA MÜÜGIS TÄHTIS KIIRUS JA MAKSIMAALNE KASU!

 Olete olnud oma elus tuttavad olukorraga, kus soovite midagi kiiresti müüa, aga seoses “kiire” müügiga saate ainult naeruväärseid pakkumisi? Kui JAH, siis lugege siit edasi …

Laenukeskus on tulnud turule uue nn. OSTUTEENUSEGA, kus meie ettevõte maksab teie müügisoleva kinnisvara eest esimese osana (avansina) kohe kuni 70%, reaalsest müügihinnast, et saaksite suurema osa oma rahast kiiresti kätte. Järelejäänud 30% aga saate siis, kui olete ise oma varale ostja leidnud, ehk siis, meie maksame suurema osa kohe, et saaksite raha kasutada – teie mureks jääb puuduolev summa kinnisvara müügiga juurde saada. 

Näiteks: 

Kujutame nüüd ette, et on olukord, kus müüte oma korterit 100 000 euro eest. Samal ajal tuleb müüki maja, mida olete otsinud aastaid, kuid mille sissemakse on 60 000 eurot. Loomulikult on asjaga kiire! Millised on teie võimalused?

Esiteks võite müüa oma olemasoleva korteri umbes 80 000 euro eest. See võiks olla kiirmüügi hind, mis makstakse kohe. Isegi siis, kui teate, et kaotate 20 000 eurot pole teil paremat võimalust, sest te ei tahaks ju sellest korterist mingi hinna eest loobuda. 

Teiseks, või kui saaksite kasutada teenust, mis võimaldakse teile see 70 000 eurot oma müügis oleva korteri eest kohe saada ning te ei peaks seda kahjuliku kiirmüügihinnaga realiseerima? Saaksite oma korterit rahulikult edasi müüa ning oodata klienti, kes on nõus teilt selle auto 100 000 euroga ostma. Võidaksite sisuliselt 20 000 eurot, sest kiirmüügist tekkiv kahju jääb saamata. Kõlab mõistlikult?


Mida vaja teha? 

Kui rahaga on kiire ja ei raatsi oma kinnisvara kiirmüügi hinnaga müüa,  kuna olete piisavalt tark, et aru saada, kui palju sellega kaotaga võib, siis pakume teile alternatiiviks kaaluda meie võimalust

  • Saadate meile taotluse oma kinnisvarast mida soovite müüa, olegu selleks: korter, maja või maatükk. Asukoht pole oluline, ostame vara kogu Eesti piires.
  • Meie hindame selle ära ja teeme pakkumise
  • Maksame kuni 70% avansiks ette. Protsendi hidamisel arvestame ostunõudlust ja teie soovitud hinda
  • Kinnisvara saate nüüd rahulikult edasi müüa, sest suurem osa olete rahast juba kätte saanud.
  • Kui teie või maakler leidsite oma varale ostja, siis maksate meile tagasi saadud summa, mis avanssiks ette maksime + lepingutasu ja ülejäänud raha jääb teile endale.
  • Lõpetame teiega lepingu. Olete oma rahast 100% kätte saanud ja maksnud meile ainult teenustasu.

This is a success preview text.

This is a error preview text.

Kui saadate meile taotluse, siis palume natuke kannatust, sest vastame reeglina 24h jooksul.

Aitäh 🙂 

Saada taotlus. Mis võtab vähem kui minuti