Ligikaudse hinnangu andmine

Alustades koduvahetuse projektiga, saame anda sellele esialgse hinnangu, seega pole vaja alustuseks tellida kalleid hindamisakte. 

OLemasolev kinnisvara

Saatke meile oma praeguse elukoha andmed (juhul, kui elukohal on kehtiv hüpoteek, siis ka selle jääk).

Plaanitava elukoha asukoht

Ootame Teie nägemust ehitatavast majast. Vajame asukohta ja projekti alustamise aega.

Eelarve

Kui suur on plaanitava kodu eelarve ning kui suurt osa sellest meie finantseerime – kas kogu ehitust või ainult mingit osa sellest. 

Tagasimakse

Kuidas soovite tagasi maksta – kas kinnisvara müügist või peale maja valmimist soovite pangast eluaseme laenu. 

Turvalisus

PANGA POSITIIVNE VASTUS

Lihtsam on eelnevalt oma kodupangaga kokku leppida, et soovite tulevikus neilt teatud kindla summa laenu saada. See tagab Teile kindluse, et olles meie teenust kasutades omale maja ehitanud, saate tulevikus sellel tagatisel laenu võtta ja edaspidi maksate ainult oma kodupangas tavalist kodulaenumakset. 


Kui pank ütleb “EI”

Kui olete meiega oma maja või korteri valmis saanud ja pank otsustab Teile siiski mitte laenu väljastada, olgu põhjuseks vahepeal kaotatud töökoht või mõni muu ettenägemata põhjus, siis Teie riskid on maandatud. Kuidas? Nimelt olles ehitanud maja, siis võite kindlad olla, et turuväärtus on alati suurem kui ehitusmaksumus. Keskmine ruutmeetrihind ise ehitades on 700 – 1100m2, kuid uue valmis maja ruutmeetri hind on minimaalselt 1500 eurot (hinnad on Tartu järgi ja 2020 aasta põhjal). Seega teame, et kui tekib soov või vajadus ehitatud maja müüa, siis projekti lõppedes jääb minimaalselt umbes 20% kasum Teile alles. Sellel põhjusel kasutavad meie ettevõtte teenuseid lisaks eraisikutele ka paljud kinnisvara arendusfirmad.

Mõned mõtted, kui midagi muutub

Kui toimub midagi ootamatut, millega Te pole arvestanud ning mis muudab oluliselt ehituskäiku, siis selleks oleme oma kogemusi arvestades eelnevalt püüdnud Teie riskid miinimumini viia

Realiseerite ehituse

Kui juhtub, et kõik ei lähe plaanitult, saate alati kinnisvara müüa ja kustutada tekkinud kohustused ning teenite kasumi

Aitame hoida kulusid

Koostame plaani, mis võimaldab Teil hoida kulud kontrolli all ja väldib nn “ülelaenamist” 

Hindame

Kinnisvara väärtuse määrab suuresti asukoht – leiame koos kliendiga parima võimaliku lahenduse 

Ehituslik soovitus

Saame pakkuda vajadusel ehitajaks oma pikaajalisi koostööpartnereid, kelle kvaliteedis oleme kindlad

Saada taotlus. Mis võtab vähem kui minuti